بزرگترین وبلاگ درباره Talkonaut & Jabber

اولین وبلاگ آموزش چت با تاکونات Pэяsiaи_Talk™®coиƒєяєncє.Jaввея.яu

آموزش ساخت آی دی و چت در Tkabber

اول بعد از نصب برنامه در ویندوز روی ایکن برنامه وقتی کلیک کردید صبر می کنید تا برنامه بالا بیاید و کادر login ظاهر شود.

User name این قسمت به معنای نامتونه این نام نباید در برنامه talkonaut قبلا توسط یک نفر دیگه ثبت شده باشد و نامی باشه که برای اولین بار ساخته میشه.

نکته : اگه آیدی می خواید بسازید نام مورد نظرتون رو تو قسمت user name وارد کنید و اگه ایدی talkonaut رو دارید تو این قسمت ایدی خودتون رو وارد کنید.Server این قسمت به طور پیش فرض localhost نوشته شده که شما باید در اینجا بنویسید talkonaut.com تا بتونید با برنامه به خوبی بالا بیاید.

نکته: در این قسمت چه ایدی داشته باشید چه نداشته باشید همین talkonaut.com رو وارد کنید ، دلیل انتخاب این سرور اینه که بیشتر افراد ایرانی در این برنامه دارای این ایدی می باشند که این ایدی واسه شما که تازه وارد این برنامه می خواید بشید ایدیه مناسبیه.

Password این قسمت پسورد خودتون رو میدید .

Resourceدر این قسمت چون شما با برنامه ی Tkabber هستید و با این برنامه می خواید بچتید باید به طور پیش فرض همون tkabber باقی بمونه.

Priority این قسمت همون 8 باید بمونه وگرنا به سرور talkonaut وصل نمیشوید.

خوب حالا گزینه ی login رو میزنین و کمی ضبر می کنید....

نکته: اگه ایدی نداشتید و درست کردید یه کادر خطا باز میشه که با yes ایدی شما ساخته میشه.


آموزش کار با برنامه چت Tkabber :

وقتی وارد برنامه شدید در قسمت بالا 3 قسمت دارد که زیر این 3 قسمت 4 تا شکل وجود داره:

اولین گزینه add new user هستش که با کلیک روی این گزینه می تونید بر تعداد ادد لیستاتون اضافه کنید:bu:دومین گزینه سرویس رو discovery می کنه (سعی کنید از این گزینه زیاد استفاده نکنید):


سومین گزینه join group هست که با زدن این گزینه میرید تو چت روموقتی join group رو بزنید کادری باز میشه که تو اولین قسمت باید نام روم رو بنویسید و ok کنید بعدش تا وارد روم شویدگزینه ی چهارم ادد لیستای offline شما رو نشون میده و نمیده
+ نوشته شده در  شنبه هجدهم دی ۱۳۸۹ساعت 19:20  توسط محمد افشار  |